Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında taştan mühendislik olarak ilk firmasını kurmuştur.Doğalgaz Su tesisat sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Firmamız 3 kardeşin ortaklığıyla kurulmuştur. Teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak çalışmalarına hız veren firmamız kısa bir süre içinde sektörde ilk 10 firmadan biri olmayı başarmıştır. Tüm çalışan ekibimiz çocukluktan beri bu işi yaptığı için sloganımız çocukluktan beri biz bu işi yapıyoruz olmuştur. Evinize veya işyerinize gelen ekibimiz hem iş ahlakı bakımından hem de iş tecrübesi açısından işinizi yapabilecek kapasitededir.Tesisat ve ısıtmada binanızın tüm tesisat işlemleri bünyemizde mevcuttur.

İnternet sitemizde yazılı tüm işleri tek elden yapmaktayız. Çalışan personellerimizin büyük çoğunluğu İgdaş ve İskiden sertifika almış olup alanında uzman kişilerdir. Aynı zamanda firmamız doğalgaz sektöründe igdaşdan yetkili firma olup proje ve taahhüt de yapmaktadır. Çalışanlarımız bizimle beraber başlayan ve kuruluşundan beri 20 yıldır devam eden ekibimiz tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmek için teknolojik sistemlere göre yenileyip çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu yüzden işleriniz itinalı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Su tesisat işlerinizi basite almayın.
Alanında uzman kadromuz ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Suyun geçtiği heryerde biz varız.

Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Amacımız müşteriyle bir kez çalışmak değil müşteriyle birden fazla projede çalışmaktır. Elemanlarımız bu devamlılığı sağlamak için yeterli eğitimden geçmiştir. Ekipmanlarımızın aylık bakımını bizzat kendimiz yaparak iş esnasında müşteriye olumsuzluk yansıtmıyoruz.

Amacımız
Kalite standartlarında hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daha konforlu bir yaşam sunmaktır…